Hardware Newstar
Komplet mjetesh të llojeve të ndryshme për amvisëri, auto-riparime, kopsht dhe lloje të ndryshme nevojash për jetën e përditshme.
banderolë-2
Përshtatur sipas nevojave tuaja
Set mjetesh DIY, shërbim OEM & ODM, direkt te klienti, shërbim efikas.
banderolë-3
Newstar Hardware, Prodhues Profesional i Kompleteve të Mjeteve dhe Ekspert Eksporti.
Kompleti i mjeteve
Burimi i besuar i grupit të mjeteve
Përfshirë grupin e veglave të dorës, grupin e veglave elektrike, grupin e veglave të kopshtit, kabinetin e veglave, grupin e veglave të riparimit automatik

Vegla dore

Të gjitha detajet rreth pajisjeve të Newstar

Duke filluar nga viti 2009, me vite rritjeje, Suzhou Newstar Hardware Co.,Ltd.është e angazhuar për t'u bërë një partner shumë i besueshëm në fushën e grupeve të veglave, duke përfshirë grupin e veglave të dorës, grupin e veglave elektrike, grupin e veglave të kopshtit, kabinetin e veglave, grupin e veglave të riparimit automatik, grupin e veglave shtëpiake dhe kapacitetin e avancuar OEM të veglave të ndryshme.Kompletet e veglave janë shitur tashmë në vendet e huaja - Evropë, Lindje e Mesme, Rusi, Azi, Amerikë, Brazil, Argjentinë dhe shumë vende të tjera me reagime të mira dhe marrëdhënie të qëndrueshme për më shumë se 10 vjet.
0 +
+ vite
Përvojë pune
0 +
Zona e prodhimit
0 +
+
Artikujt e produkteve

Partneri i markave kryesore

Shërbimi me porosi që ne ofrojmë

Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë shërbime të nivelit më të lartë dhe mezi presim t'ju ndihmojmë me të gjitha nevojat tuaja të mjeteve harduerike.Faleminderit që zgjodhët kompaninë tonë.

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!

Blog

2.jpg

Sipas gjurmëve të ndryshme të karrocave të veglave, ato mund të ndahen në karroca veglash me një shina, karroca veglash me dy shina dhe karroca veglash udhëzuese me tre seksione.Nuk ka vetëm dallime të tilla midis të dyve, por edhe dallime përkatëse në mbajtjen e peshës, fushat e aplikimit, një

02 qershor 2023
4.jpg

Me magjepsjen e nevojave të njerëzve për cilësi të lartë jetese, njësitë e grupit të mjeteve shtëpiake kanë përfunduar një pjesë thelbësore e familjeve moderne.Pajisjet multifunksionale të grupit të veglave shtëpiake nuk janë më të përshtatshme për t'u bartur, por gjithashtu janë plotësisht praktike dhe mund të plotësojnë dëshirat

28 janar 2024
ee76814676cebb4676208945556fae.png4e_500w_500h.src%7C95Q.jpg

Ka shumë lloje pincë, dhe ato përdoren gjerësisht.Ato janë një mjet dore i domosdoshëm për shtrëngimin dhe prerjen e pjesëve të punës në industri të ndryshme si montimi, riparimi dhe instalimi.Megjithatë, ajo ka një strukturë bazë të përbashkët, domethënë, çdo pincë dore përbëhet nga tre pjesë: një pincë h

29 gusht 2022
Na kontaktoni

Konsultohuni me Newstar Hardware

Jemi në dispozicion 24/7 me telefon, e-mail ose me whatsApp.Ju gjithashtu mund të përdorni formularin tonë të kontaktit të shpejtë për të bërë një pyetje në lidhje me shërbimet dhe projektet tona.
+86-15888850335
Newstar Hardware, Prodhues Profesional i Kompleteve të Mjeteve dhe Ekspert Eksporti.

KATEGORIA E PRODUKTEVE

LIDHJET E SHPEJTA

NA KONTAKTONI

  +86-15888850335
  +86-512-58155887
+8615888850335
  i nfo@newstarhardware.com
  Rruga Nr.28 Xinzhazhong, Qyteti Zhangjiagang, Qyteti Suzhou, Provinca Jiangsu

ABONOHUNI NË BULETINI TONË

Promocione, produkte të reja dhe shitje.Direkt në kutinë tuaj hyrëse.

Facebook

E drejta e autorit © 2024 Suzhou Newstar Hardware Co., Ltd.Të gjitha të drejtat e rezervuara.| Harta e faqes | Politika e privatësisë